Sledovať Artuš, Merlin a Prchlíci online

Prehrajte si Artuš, Merlin a Prchlíci online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Artuš, Merlin a Prchlíci
  Trailer k filmu Artuš, Merlin a Prchlíci   Sledovať Artuš, Merlin a Prchlíci online
Žáner:
Komedie, Pohádka, Dětem
Réžia:
Věra Šimková-Plívová, Drahomíra Králová
Hrajú:
Lucie Čechová (Adéla), Rostislav Marek (Strýc), Pavel Nový (Tatínek), Magda Reifová (Teta), Valerie Kaplanová (Babička), Veronika Jeníková (Maminka)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Komédia pre celú rodiny o veselom trápení s dvoma psami, niekoľkými rodičmi, deťmi a babičkou.

Pes Artuš je miláčikom početnej rodiny Prchlíkovcov i celej obce Klokočí. Na čas k nim pribudne aj stará mama, ktorá žije striedavo aj u druhého syna. Popletená stará žena vpustí do domu omylom cudzieho psa. Táto príhoda obráti hore nohami nielen život celej rodinky, ale dokonca celej obce. Hravý, ale bojovný dalmatínec Merlin je totiž k nerozoznaniu podobný dobrému a priateľskému Artušovi. Ľudia si oboch psov vzájomne popletú, a tým dochádza k množstvu humorných situácií, ktoré všetkým skomplikujú život...
Hodnocenie:
50 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski