Sledovať Asterix dobývá Ameriku online

Prehrajte si Asterix dobývá Ameriku online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Asterix dobývá Ameriku
  Trailer k filmu Asterix dobývá Ameriku   Sledovať Asterix dobývá Ameriku online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Historický, Komedie, Rodinný
Réžia:
Gerhard Hahn
Hrajú:
Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Henri Labussiere (Panoramix), Francois Chaix (Abraracourcix), Michel Tugot-Doris (Assurancetourix), Jean Dautremay (Ordralfabétix)
Krajina:
Německo, Francie
Rok výroby:
1994
Popis:
Poďte s hrdinskými Galmi bojovať proti Rimanom.

Asterix a Obelix sa vyberú zachrániť mága Getafixa, ktorého Rimania vystrelili na kraj sveta. Potrebujú totiž získať jeho medicínu, v ktorej je ukrytá ich sila. Na svoje púti sa dostanú do Ameriky, kde bojujú s Indiánmi, zachránia náčelníkovu dcéru pred splašenými bizónmi, porazia najväčšieho bojovníka kmeňa a oslobodia dvoch priateľove z mučeníckeho kolu. Nájdu aj Getafixa, ktorého medicínu chce získať miestny kúzelník, aby dosiahol neobmedzenú moc. Po všetkých strastiach sa dostanú všetci domov, kde zachránia dedinčanov a Cézara pošlú tam, kam patrí...
Hodnocenie:
60 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski