Sledovať
Asterix v Británii
online

Asterix v Británii
  Trailer k filmu Asterix v Británii Trailer
Prehrajte si Asterix v Británii online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 130 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.39 € mesačne.

Informácie o relácii

Asterix, hrdina malého vzrastu, a Obelix, jeho tak trochu prerastený priateľ, sú obyvateľmi galskej dediny, ktorá stále ako jediná odoláva útokom zo strany Rímskej ríše. Tentoraz sa však musia dvaja priatelia vybrať na pomoc do zahraničia, za Asterixovým bratančekom z Veľkej Británie. majú tam doručiť sud s čarovným nápojom, ktorý má britskej dedine pomôcť ubrániť sa pred Caesarovými vojskami. O všetkom sa, prirodzene, Caesar dozvie, a tak sa netreba čudovať, že sa usiluje našim galským priateľom celú ich výpravu prekaziť...

Hrajú: Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Graham Bushnell (Jolitorax (hlas)), Pierre Mondy (Cetinlapsus (hlas)), Maurice Risch (Châteaupétrus (hlas)), Roger Lumont (Stratocumulus (hlas))
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 1986
Hodnocenie: 71 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT :D 6.7.2022 09:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko