Sledovať Asterix v Británii online

Prehrajte si Asterix v Británii online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Asterix v Británii
  Trailer k filmu Asterix v Británii   Sledovať Asterix v Británii online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Dětem
Réžia:
Pino Van Lamsweerde
Hrajú:
Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Graham Bushnell (Jolitorax (hlas)), Pierre Mondy (Cetinlapsus (hlas)), Maurice Risch (Châteaupétrus (hlas)), Roger Lumont (Stratocumulus (hlas))
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1986
Popis:
Asterix, hrdina malého vzrastu, a Obelix, jeho tak trochu prerastený priateľ, sú obyvateľmi galskej dediny, ktorá stále ako jediná odoláva útokom zo strany Rímskej ríše. Tentoraz sa však musia dvaja priatelia vybrať na pomoc do zahraničia, za Asterixovým bratančekom z Veľkej Británie. majú tam doručiť sud s čarovným nápojom, ktorý má britskej dedine pomôcť ubrániť sa pred Caesarovými vojskami. O všetkom sa, prirodzene, Caesar dozvie, a tak sa netreba čudovať, že sa usiluje našim galským priateľom celú ich výpravu prekaziť...
Hodnocenie:
72 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski