Sledovať
Bella a Sebastian
online

Bella a Sebastian
  Trailer k filmu Bella a Sebastian Trailer
Prehrajte si Bella a Sebastian online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 125 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.39 € mesačne.

Informácie o relácii

Príbeh chlapca a jeho psa, ktorý milujú už štyri generácie, po prvýkrát prichádza na veľké plátno ako dobrodružný film v nádherných kulisách savojských Álp. Sebastián žije v horách u svojho adoptívneho starého otca a jedného dňa sa tajne spriatelí s divou fenkou Bellou, veľkým horským psom. Uprostred polodivokej prírody na alpských svahoch spolu zažívajú nejedno dobrodružstvo a čoskoro nadíde čas na to najväčšie z nich. To, ktoré im prinesie svet dospelých v období 2. svetovej vojny.

Žáner: Dobrodružný, Deťom
Réžia: Nicolas Vanier
Hrajú: Dimitri Storoge (doktor Guillaume), Andreas Pietschmann (nadporučík Peter), Urbain Cancelier (major), Mehdi El Glaoui (Andre), Paloma Palma (Esther), Karine Adroverová (La m?re d'Esther)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 69 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV1 15.9.2022 17:20
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko