Sledovať Bella a Sebastian online

Prehrajte si Bella a Sebastian online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Bella a Sebastian
  Trailer k filmu Bella a Sebastian   Sledovať Bella a Sebastian online
Žáner:
Dobrodružný, Dětem
Réžia:
Nicolas Vanier
Hrajú:
Dimitri Storoge (doktor Guillaume), Andreas Pietschmann (nadporučík Peter), Urbain Cancelier (major), Mehdi El Glaoui (Andre), Paloma Palma (Esther), Karine Adroverová (La m?re d'Esther)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2013
Popis:
Velké přátelství a ještě větší dobrodružství.

Príbeh chlapca a jeho psa, ktorý milujú už štyri generácie, po prvýkrát prichádza na veľké plátno ako dobrodružný film v nádherných kulisách savojských Álp. Sebastián žije v horách u svojho adoptívneho starého otca a jedného dňa sa tajne spriatelí s divou fenkou Bellou, veľkým horským psom. Uprostred polodivokej prírody na alpských svahoch spolu zažívajú nejedno dobrodružstvo a čoskoro nadíde čas na to najväčšie z nich. To, ktoré im prinesie svet dospelých v období 2. svetovej vojny.
Hodnocenie:
70 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski