Sledovať
Belle And Sebastian
online

Belle And Sebastian
  Trailer   k filmu Belle And Sebastian
Prehrajte si Belle And Sebastian online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 140 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii

Príbeh chlapca a jeho psa, ktorý milujú už štyri generácie, po prvýkrát prichádza na veľké plátno ako dobrodružný film v nádherných kulisách savojských Álp. Sebastián žije v horách u svojho adoptívneho starého otca a jedného dňa sa tajne spriatelí s divou fenkou Bellou, veľkým horským psom. Uprostred polodivokej prírody na alpských svahoch spolu zažívajú nejedno dobrodružstvo a čoskoro nadíde čas na to najväčšie z nich. To, ktoré im prinesie svet dospelých v období 2. svetovej vojny.

Originálny názov:

Belle et Sébastien

Žáner: Dobrodružný, Deťom
Réžia: Nicolas Vanier
Hrajú: Dimitri Storoge (doktor Guillaume), Andreas Pietschmann (nadporučík Peter), Urbain Cancelier (major), Mehdi El Glaoui (Andre), Paloma Palma (Esther), Karine Adroverová (La m?re d'Esther)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii English Club TV 3.9.2023 17:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina