Sledovať Bibi & Tina - Der Film online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Bibi & Tina - Der Film
  Sledovať 1339 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Réžia:
Detlev Buck, Silke Engelhardt, Tine Rogoll
Hrajú:
Charly Hübner (Hans Kakmann), Detlev Buck (doktor Eichhorn), Winnie Böwe (Frau Martin), Michael Maertens (Falko v. Falkenstein), Lisa-Marie Werner (Tina Martin), Martin Seifert (Butler Dagobert)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Bibi Blocksbergová je dívka se zvláštními schopnostmi: je totiž čarodějka. Se svou nejlepší kamarádkou Tinou se o prázdninách vydá do jezdecké školy. Jezdí společně každý den. Ale toto léto je tady pár problémů. Jako třeba krásná, ale nespolehlivá Sophia. Jde po Tinině klukovi Alexanderovi. Zkouší jej přesvědčit, aby s ní odešel na internát v Anglii. Tina je úplně rozrušená. A aby toho nebylo málo, zlý obchodník Hans Kakmann dělá všechno, aby od Alexanderova otce získal hřebce Sokrata.
Hodnocenie:
48 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski