Sledovať Das Dschungelbuch online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Das Dschungelbuch
  Sledovať 1223 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Réžia:
Tapaas Chakravarti
Hrajú:
Jimmy Hibbert (Baloo), David Holt (Šér Chán), Nigel Pilkington (Tabaqui / ...), Teresa Gallagherová (Darzi), Emma Tateová (Mowgli), Joey D'Auria (Akela / ...)
Krajina:
Indie, Německo, Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Navěky platný Kiplingův příběh o džungli a jejích obyvatelích teď budeme moci sledovat ve formě televizního seriálu. Opět uvidíme Mauglího, ztraceného chlapce, kterému džungle otevřela svou náruč, vychovala ho a naučila všemu, co musí obyvatel pralesa znát. Znovu se můžeme společně smát jeho legračním a dobrodružným příhodám a uvidíme, jak se postupně stává z dítěte džungle člověkem.
Hodnocenie:
42 %
Sletujte na:
Kika Kika Archív a všetky videá relácií televízie Kika online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski