Dofus: Kerubovy poklady

Sledovať
Dofus: Kerubovy poklady
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Joris je mladý chlapec, který žije v hlavním městě magického světa známého jako Bonta. Zde se o něj stará jeho poručník Kérubim Crépin a chlapec zažívá spoustu dobrodružství se svou nejlepší kamarádkou Lilotte. Joris sní o svých rodičích, které nikdy nepoznal a zároveň je velkým fanouškem zdejšího sportu zvaného Gobbowl. Největší hvězda tohoto sportu, mladý Khan Karkass, pořádá ve městě speciální akci, na které mladý Joris nemůže chybět, a to i za cenu, že opustí obchod, který mu jeho poručník svěřil. A tak začíná největší dobrodružství v Jorisově životě, během kterého se seznámí se svým idolem a dokonce i zjistí vše o svém původu. Zatímco Joris utíká vstříc svému osudu, Kérubim se tajně setkává s mladou dívkou Bakarou, která mu oznamuje, že se znovu objevila nejobávanější čarodějka Julith. Kérubin jediný ví, co to znamená a jaké je spojení mezi ní a Jorisem..

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
Réžia: Eun Young Choi, Anthony Roux
Hrajú: Said Amadis (God Ecaflip 4 díly, 2013), Sauvane Delanoë (Joris 1 díl, 2013), Sébastien Desjours (Indie Delagrandaventure 1 díl, 2013), Jean-Claude Donda (Kerubim Crepin 1 díl, 2013), Michel Mella (Tortue Brutale 1 díl, 2013), Gilles Morvan (Bob de Bonta 1 díl, 2013)
Scénár: Tom Gobart, Olivier Gusa
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 79 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko