Dvaja ľudia v ZOO

Sledovať
Dvaja ľudia v ZOO
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Česká filmová komédia pre malých i veľkých divákov. Dvaja hriešnici v raji divokých zvierat
Hlavnou postavou úsmevného príbehu je starý veterinár Montelík, prezývaný Monty. Zoznámiť sa s ním môžete v okamihu, keď od neho demonštratívne odíde z domácnosti jeho žena Josefína, pretože zverenci v ZOO dostávajú stále prednosť pred rodinou. Dedka navštívia vnuci - nerozoznateľné dvojčatá Honza a Martin. K problémom s dvojčatami, ktoré sa rozhodnú vydávať za jedného, však pribudnú aj ďalšie. S riaditeľom ZOO a hlavnou zoologičkou, pretože kšeftujú so zvieratami, s mladou inžinierkou Emilkou (Marta Sládečková), ktorá sa rozhodne zabrániť predaju šimpanzieho mláďaťa i so zvieratami samotnými...

Žáner: Komedie, Dětem
Réžia: Marie Poledňáková
Hrajú: Miroslav Macháček (Monty), Jiřina Jirásková (Josefina), Martin Morávek (dvojče), Kateřina Macháčková (maminka), Marta Sládečková (Emilka), Jan Hartl (Jára)
Scénár: Marie Poledňáková
Krajina: Československo
Rok výroby: 1989
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko