Sledovať Fišpánská jablíčka online

Prehrajte si Fišpánská jablíčka online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Fišpánská jablíčka
  Trailer k filmu Fišpánská jablíčka   Sledovať Fišpánská jablíčka online
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Dušan Klein
Hrajú:
Vojtěch Kotek, Filip Tomsa, Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Jitka Schneiderová, Lukáš Vaculík
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Humorná pohádka o dvou bratrech, kteří dokázali přemoci obra i čarodějnici, ale opravdové hrdinství na ně čekalo až doma.

Máte-li chuť se podívat na klasickou pohádku vyprávěnou kultivovaným jazykem, leč v myšlení a jednání hlavních postav přece jenom poněkud posunutou směrem k dnešku, Fišpánská jablíčka jsou přesně to pravé. Pohádka vypráví o královském páru, který ne a ne mít potomky. Až se mu to s pomocí jedné kouzelné rekvizity nakonec povede, ovšem v míře rovnou dvojnásobné. Narodí se jim prostě dvojčata. A když kluci vyrostou a jeden z nich by měl pomalu převzít vladařské radosti i povinnosti, vynoří se neřešitelný problém: má to být Vojta nebo František? A tak se kluci musí vypravit do světa, aby ten, který dokáže vykonat větší hrdinský skutek, se stal králem. Zatímco kluci bloudí světemi, u nich doma se usadilo zlo - Čaroděj Herdek se svojí povedenou dceruškou Laudónií! Dokáží princové zachránit rodiče a své království i tváří v tvář soupeři, který vládne těmi nejmocnějšími kouzly?
Hodnocenie:
70 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski