Sledovať Franta Nebojsa online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Franta Nebojsa
  Sledovať 1339 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, loutkový, Pohádka
Réžia:
Vlasta Pospíšilová, Aurel Klimt
Hrajú:
Jan Werich
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Animovaný film Franta Nebojsa vznikl podle známé pohádky Jana Wericha z jeho pohádkové knížky Fimfárum. Příběh o nebojácném pořízkovi Frantovi, který stráví noc mezi nejpodivnějšími strašidly, aby se konečně naučil, co je to strach, posloužil tvůrcům jako inspirace k velmi originálním, ale i vtipným výtvarným nápadům. Vznikla tak pohádka, která pobaví nejen děti, ale i dospělé. Navíc je podkreslena komentářem, namluveným laskavým hlasem Jana Wericha.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski