Sledovať Happily N'ever After online

Prehrajte si Happily N'ever After online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Happily N'ever After
  Trailer k filmu Happily N'ever After   Sledovať Happily N'ever After online
Žáner:
Animovaný, Komedie, Rodinný
Réžia:
Paul J. Bolger, Paul Bolger, Yvette Kaplan
Hrajú:
George Carlin (The Wizard (hlas)), John Di Maggio (Dwarf #1/Dwarf #2/Giant (hlas)), Andy Dick (Mambo (hlas)), Sarah Michelle Gellarová (Ella (hlas)), Lisa Kaplanová (Fairy Godmother (hlas)), Jill Talleyová (Stepsister #2/Witch #2/Baby's Matka (hlas))
Krajina:
USA, Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Pohádkové konce už nejsou co bývaly.

V rozprávkovom svete vládol Čarodejník a chránil vyváženosť medzi dobrom a zlom. Raz sa konečne vybral na zaslúženú dovolenku a zanechal rozprávkový svet v rukách svojich dvoch pomocníkov. Popoluška sníva o svojom rozprávkovom princovi a jej priateľ Rick jej zariadi pozvanie na kráľovský ples, kde sa má stať jej vysnívaným princom on. Všetko sa však odohrá ináč, ako si želala. Jej macocha Frieda sa pokúsi uchvátiť rozprávkovú ríšu za pomoci zla. Popoluška však bude bojovať.
Hodnocenie:
46 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski