Happy Feet

Happy Feet
  Trailer   k filmu Happy Feet
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii: Happy Feet

Komediálne animované dobrodružstvo sa odohráva na ľadovej a zasneženej Antarktíde. V tunajšej Zemi tučniakov musí každý tučniak vedieť krásne spievať, aby skrz pieseň mohol nájsť dušu svojho najbližšieho. Raz sa ale narodí mladému páru Memphisovi a Norme Jean mláďa menom Mumble, ktorý je najhorší spevák v celej Antarktíde. Napriek tomu, že spievať nevie, je najlepším stepárom na svete.

Hrajú: Carlos Alazraqui (Nestor (hlas)), Lombardo Boyar (Raul (hlas)), Jeffrey Garcia (Rinaldo), Johnny A. Sanchez (Lombardo (hlas)), Robin Williams (Ramón/Cletus (hlas)), Elijah Wood (Mumlání (hlas))
Krajina: Austrália, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 64 %
Vysielané na: Markíza
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina