Sledovať Káčerovo online

Prehrajte si Káčerovo online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Káčerovo
  Sledovať Káčerovo online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Réžia:
David Block
Hrajú:
June Forayová (Magica De Spell), Joan Gerberová (paní Bentina Beakley), Terence McGovern (Launchpad McQuack), Russi Taylorová (Webbigail Vanderquack), Frank Welker (Poe), Alan Young (Scrooge McDuck)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Kdo by neznal dobrodružství tří kačeřích bratrů Kulíka, Dulíka a Bubíka? Samozřejmě nesmí chybět jejich lakomý strýček a zároveň nejbohatší kačer na světě Skrblík, jeho často neschopný, ale laskavý a své synovce milující nemotora Donald, paní Čvachtová a její svěřenkyně Kačka. Geniální pilot Rampa McKvák nebo vynálezce Šikula a samozřejmě Rafani, kteří nevynechají jedinou možnost, jak Skrblíka připravit o pár milionů nebo čarodějnice Magika von Čáry, která pase po jeho pětníku pro štěstí. Nepochybně všichni z nás tuhle partičku znají a u jejich dobrodružství strávili značnou část svého dětství.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski