Sledovať Káčerovo online

Prehrajte si Káčerovo online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 107 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Káčerovo
  Sledovať Káčerovo online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Réžia:
Steve Clark
Hrajú:
Peter Cullen (Bankjob Beagle (hlas)), Brian Cummings (Doofus Drake (hlas)), June Forayová (Ma Beagle (hlas)), Joan Gerberová (paní Bentina Beakley (hlas)), Terence McGovern (Launchpad McQuack (hlas)), Alan Young (Scrooge McDuck (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Kdo by neznal dobrodružství tří kačeřích bratrů Kulíka, Dulíka a Bubíka? Samozřejmě nesmí chybět jejich lakomý strýček a zároveň nejbohatší kačer na světě Skrblík, jeho často neschopný, ale laskavý a své synovce milující nemotora Donald, paní Čvachtová a její svěřenkyně Kačka. Geniální pilot Rampa McKvák nebo vynálezce Šikula a samozřejmě Rafani, kteří nevynechají jedinou možnost, jak Skrblíka připravit o pár milionů nebo čarodějnice Magika von Čáry, která pase po jeho pětníku pro štěstí. Nepochybně všichni z nás tuhle partičku znají a u jejich dobrodružství strávili značnou část svého dětství.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski