Sledovať Kdo hledá, najde online

Prehrajte si Kdo hledá, najde online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Kdo hledá, najde
  Sledovať Kdo hledá, najde online
Žáner:
Pohádka
Réžia:
J. Hanuš
Hrajú:
Jitka Molavcová, Madla Zimová, Václav Rašilov, Václav Postránecký, Václav Vydra, Stanislav Zindulka
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Veselá pohádka plná čarování o kouzelné tetičce a jejím synovci má kromě humoru i něco navíc - malí diváci se z ní dozvědí, jak je důležitá dobrá výchova a vzdělání. A nejen pro princezny.

Kdyby Spytihlav věděl, jak princezna Fialinka vypadá ve skutečnosti, vůbec by ji z pekla nevysvobozoval. Jenže když ji uviděl mezi čerty, myslel si, že je princezna v přestrojení. A teprve když ji vrátil panu králi, zjistil, že je nejen neupravená a nevzhledná, ale navíc i protivná, nafoukaná a vzteklá. Zkrátka princezna byla úplně špatně vychovaná a tak ji Spytihlav za ženu coby odměnu vůbec nechtěl. Jenže ji nechtěl za ženu ani Lucifer, když mu ji vrátili do pekla. A tak musela zasáhnout Spytihlavova kouzelná tetička a její kouzelný proutek. Kdo mohl tušit, jak to s princeznou dopadne...
Hodnocenie:
54 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski