Lassie a přátelé

Sledovať
Lassie a přátelé
online

Prehrajte si Lassie a přátelé online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 119 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.39 € mesačne.

Informácie o relácii

Kdo by neměl rád generacemi oblíbenou kolii Lassie, která k nám nyní přichází jako protagonistka veselého a vtipného animovaného seriálu. Lassie je nejen chytrá a věrná, ale také je za všech okolností a s nasazením všech sil připravena ochránit Zoe, svou desetiletou velitelku. To přitom vůbec není lehký úkol, protože touha Zoe po dobrodružstvích je stejně veliká jako rozsáhlý národní park Grand Mountain, na jehož území obě naše hrdinky žijí. Zoe je chápavá a šikovná holčička s dobrým srdcem, a Lassie, protože rozumí dění v lidské duši i beze slov, je pro Zoe dokonalou kamarádkou.

Žáner: Akčný, Animovaný, Dobrodružný, Komédia, Rodinný
Réžia: Jean-Christophe Roger
Hrajú: Matthew Geczy (Constable), Louis Dussol (Constable), Nathalie Homs (Constable), Martial Leminoux (Constable), Boris Rehlinger (Constable), Laura Préjeanová (Lassie)
Scénár: Dominique Monfery, Sandrine Joly, Cathérine Guillot-Bonte, Christel Gonnard, Maud Garnier, Emma David
Krajina: India, Nemecko, USA, Francúzsko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 68 %

Zoznam epizód

Lassie a přátelé 27.6.2021 - sledovať
Lassie a přátelé 4.7.2021 - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko