Sledovať
Lichožrouti
online

Lichožrouti
  Trailer k filmu Lichožrouti Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Chceli by ste vedieť, prečo nikdy ponožky nemajú pár?
Ponožkami sa totiž živia! Lichožrúti! Malé neviditeľné tvory, ktoré môžu za to, že nám ľuďom z každého páru ponožiek často zostáva len jedna. Keď ho navždy opustí milovaný deduško Lamor, u ktorého vyrastal, musí Chichúnik prekonať strach, vyliezť z okna do veľkého sveta a vydať sa hľadať strateného strýka Padreho. Okrem odvahy mu na novej ceste plnej prekážok pomáha aj to, čo mu celý život vštepoval starý otec - láska k rodine, dobrá výchova a lichožrútske "desatoro". Týmto zásadám verí, ale v novom prostredí sa aj vďaka nim ocitá v nebezpečných situáciách. Keď nakoniec s ťažkým srdcom predsa len poruší dve základné lichožrútske pravidlá "Nikdy nevezmeš celý pár" a "Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej", má na to vážny dôvod.

Hrajú: Barbora Hrzánová (Constable), Kryštof Hádek (Hihlík), Tatiana Vilhelmová (Ziletka), Josef Somr (Professor René Kaderábek), Ondřej Trojan (otec Juan Pablo Iturbide), Stanislav Zindulka (grandpa Lamor)
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 11.12.2021 09:20
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko