Lotrando a Zubejda

Lotrando a Zubejda
  Trailer k filmu Lotrando a Zubejda Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Lotrando je vychováván v klášteře. Před smrtí svého otce se zaváže pokračovat v jeho řemesle, aniž tuší, že jde o loupežnictví. Nedokáže obírat pocestné a naopak sám přijde na mizinu. Zachrání ho drvoštěp Drnec, se kterým se omylem dostane k sultánovi, aby vyléčil solimánskou princeznu. Místo léčby princezna "onemocní" láskou k Lotrandovi.

Réžia: Karel Smyczek
Hrajú: Jiří Strach (Lotrando), Barbora Seidlová (Zubejda), Pavel Zedníček (Drnec), Arnošt Goldflam (Lustig), Marián Labuda (Sultan), Jiří Pecha (starý Lotrando)
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 76 %
Vysielané na: ČT1
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська