Sledovať
Mach a Šebestová na prázdninách
online

Mach a Šebestová na prázdninách
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Proběhlo předávání vysvědčení, blíží se prázdniny a na ty se Mach a Šebestová pochopitelně těší. Je jim ovšem líto, že je nemůžou strávit spolu, protože Šebestová jede i se psem Jonatánem na venkov k dědovi a babičce, kdežto Mach odjíždí s rodiči do italského Bibione. Naštěstí mají kouzelné sluchátko, pro které není žádný problém vyrobit jednoho náhradního Macha, který odjede do Itálie, zatímco ten pravý stráví prázdniny u prarodičů Šebestových.

Hrajú: Petr Nárožný (Hlas)
Scénár: Miloš Macourek
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 77 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT :D 1.9.2022 12:35
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська