Sledovať Mahuliena, zlatá panna online

Prehrajte si Mahuliena, zlatá panna online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Mahuliena, zlatá panna
  Sledovať Mahuliena, zlatá panna online
Žáner:
Pohádka, Dětem
Réžia:
Miloslav Luther
Hrajú:
Vladimír Hajdu (Petrův přítel Jan), Lara Naszinskyová (Mahalena), Heinz Moog (Král), Rémi Martin (Princ), Jiří Krytinář (Zlatovlad), Ján Kožuch (Koktavý)
Krajina:
Československo, Německo
Rok výroby:
1986
Popis:
Rozprávka o putovaní odvážneho princa a jeho verného sluhu za krásnou Mahulienou do zeme chamtivého kráľa Zlatovlada.

Filmová rozprávka sa odohráva v kráľovstve sužovanom zlým Zlatovladom, ktorý núti kráľa pravidelne mu odovzdávať všetko zlato vyryžované v rieke. Pokiaľ by tak neurobil, musel by ako náhradu posielať svojich poddaných do otroctva k Zlatovladovi. Keď sa o tom dozvie mladý princ, postaví sa na odpor a pri ničení taviacich pecí objaví zlatú sošku krásneho dievčaťa. Je to Mahuliena, v ktorej je ukrytá Zlatovladova sila. Princ sa rozhodne Mahulienu nájsť. Doprevádzaný verným služobníkom Jánom sa vydá na cestu a po dlhej púti sa pred nimi objaví Zlatovladov hrad. V jeho krajine ich však čaká ešte veľa prekážok. Ján so sebou našťastie nesie železnú kráľovskú korunu. O jej zázračnej moci vie len on. Kto si ju nasadí, toho varuje pred každým hroziacim nebezpečenstvom. Keby však tajomstvo koruny prezradil, skamenel by. Ako má ale princovi vysvetliť svoje zvláštne chovanie, keď sa ho snaží uchrániť pred Zlatovladovými nástrahami?
Hodnocenie:
62 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski