Sledovať O bílém jadýrku online

Prehrajte si O bílém jadýrku online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 108 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
O bílém jadýrku
  Trailer k filmu O bílém jadýrku   Sledovať O bílém jadýrku online
Žáner:
Pohádka, Dětem
Réžia:
Věra Jordánová
Hrajú:
Martin Velda, Milena Dvorská, Rudolf Vodrážka, Bořík Procházka, Květa Fialová, Jana Leichtová
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
O hádankách bílé víly, čarovném ořechu a pravdě, která vyšla najevo.

Romantická pohádka o tom, jak zámecká paní našla ztraceného syna, který prokázal vzácnou statečnost, dobrotu srdce a bystrost. Zodpověděl nelehké hádanky Bílé víly a získal tak zázračné jadýrko, které mělo vrátit řeč princezně Johance. Dokázal také odpustit synu komořího, že jej o jadýrko připravil a nikdy nezapomněl na chalupníka Blažeje, který ho vychovával po celá léta, kdy byl intrikou zbaven svého zámeckého domova. Milena Medová, autorka mnoha televizních pohádek, dokázala i tentokrát napsat originální příběh o lidské vypočítavosti, závisti a zášti, ale také, a to hlavně, o moudrosti, odvaze, umění odpouštět, tedy o vlastnostech, kterých je třeba si vážit.
Hodnocenie:
67 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko