Sledovať
O bílém jadýrku
online

O bílém jadýrku
  Trailer k filmu O bílém jadýrku Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Princezna Antonie vládne krutě a zneužívá své poddané - jen když to královské pokladně prospívá. Vladařské úspěchy plní Antonii nekřesťanskou pýchou, je panovačná, hamižná, nelaskavá ke své královské mamince a k pekaři Matějovi, který ji má upřímně rád. Jak jinak, přijde spravedlivý trest. Princezna Antonie se ocitne i s celým svým zámkem v moci pekelníků a má tu dost času na to, aby účtovala se svým svědomím.

Žáner: Rozprávka
Krajina: Československo
Rok výroby: 1983
Hodnocenie: 67 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 1.10.2022 08:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська