Sledovať O houbovém Kubovi a princi Jakubovi online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
O houbovém Kubovi a princi Jakubovi
  Sledovať 1339 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka, Dětem
Hrajú:
František Filipovský, Eduard Cupák, Jiřina Jirásková, Vilma Cibulková
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Pohádková komedie o tom, jak se dá vyléčit lenost.

Veselá původní pohádka scenáristky Květy Kuršové nás zavede do království, jehož panovník už by se tuze rád odebral na penzi, chodil po lese a sbíral houby, jenomže... jenomže jeho synáček, princ Jakub, se ke kralování ani trochu nemá. On se totiž nemá vůbec k ničemu! Pan otec král už si s ním neví rady, ale nakonec se ukáže, že lék na lenost je docela prostý! Pohádkový příběh jistě potěší diváky svojí ryze českou atmosférou, vtipnými dialogy a především skvělými hereckými výkony.
Hodnocenie:
67 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski