Sledovať O zrzavé Andule online

Prehrajte si O zrzavé Andule online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
O zrzavé Andule
  Sledovať O zrzavé Andule online
Žáner:
Pohádka, Dětem
Réžia:
Vlasta Janečková
Hrajú:
Ivana Andrlová, Simona Postlerová, Jan Čenský, Josef Bek, Květa Fialová, Ladislav Mrkvička
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Staropražská pohádka o Andule se srdcem na dlani, o namyšlené lékárníkovic dcerce Terezce a pohádkových bytostech z Kampy.

Děj původní pohádky je situován do malebných koutů staré Prahy - na Kampu a na Malou Stranu. V rodině pana lékárníka tu slouží laskavá a upřímná Andula, kterou od rána do večera prohání namyšlená lékárníkovic dcerka Terezka. V nejtěžších životních chvílích pomáhají Andule pohádkové bytosti z Kampy a smlsnou si na potrestání snobské Terezky. Je to ale Andula, neschopná jakékoli pomstychtivosti a zášti, která se vydává Terezce na pomoc.
Hodnocenie:
68 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski