O zvířátkách pana Krbce

O zvířátkách pana Krbce
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Panu Krbcovi se splní dávný sen, stane se kastelánem na hradě Kulíkov. Přestěhuje se tam i se svým kocourem Kokešem a spolu vysvobodí další kamarádku sovu Kukulu. Ta ví, že na hradě straší. Objevuje se tam skučící duch hradního pána, vévody Ruprechta, který je nakonec dobrým kastelánovým pomocníkem. Na Kulíkově se pořádá karneval, hrad stihne potopa a ještě něco horšího, teta Klotylda s kozou Tyldou. A duch Ruprecht má zas o práci postaráno.

Réžia: Václav Bedřich
Hrajú: Josef Abrhám
Rok výroby: 1977
Hodnocenie: 79 %
Vysielané na: ČT :D
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська