Sledovať Perinbaba online

Prehrajte si Perinbaba online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Perinbaba
  Trailer k filmu Perinbaba   Sledovať Perinbaba online
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Juraj Jakubisko
Hrajú:
Giulietta Masinaová (Perinbaba / Lady Winter), Petra Vančíková (hospodyně), Tobias Hoesl (harmonikář Jakub), Soňa Valentová (nevlastní matka), Pavol Mikulík (otec), Milada Ondrašíková (Dora)
Krajina:
Československo, Německo
Rok výroby:
1985
Popis:
Kto by nepoznal zázračnú babku Perinbabu, ktorá rada vytriasa perinu? Žije vysoko v horách a svojou zázračnou perinou prikrýva svet bielym kobercom. Svojou láskavosťou a dobrotou si získa nielen malú Dorotku, ale aj odvážneho Jakuba, ktorý sa nebojí ani samotnej smrti...

Na začiatku zachráni Pani Zima malého Jakubka z rúk smrti, pretože sa jej páči, že sa nezľakol ani samotnej Zubatej. Vezme ho k sebe, aby jej pomáhal natriasať veľkú perinu, ktorou robí na Zemi sneh. Napriek šibalstvám, ktoré chlapec spôsobí, má zázračná Perinbaba Jakuba rada a pomáha mu aj po tom, ako opustí jej sídlo a vydá sa medzi ľudí, kam ho ťahá láska ku krásnej Alžbetke. Lenže kým zaľúbenci vystroja svadbu, čaká na nich ešte nejedno trápenie so zlou macochou a jej dcérou Dorou, a so smrťou, ktorá si na Jakuba neprestala brúsiť zuby...
Hodnocenie:
77 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski