Sledovať Pirátské vysílání online

Prehrajte si Pirátské vysílání online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Pirátské vysílání
  Sledovať Pirátské vysílání online
Žáner:
Drama, Thriller, Vzdělávací, Zábavný
Réžia:
Chris Grismer
Hrajú:
Nathan Carter (Smog / ...), Ali Mukaddam (Pronto / ...), Nathan Stephenson (Question Mark / ...), Kate Toddová (Lily Randall), Hugolin Chevrette-Landesque (Robbie McGrath), Victoria Nestorowicz (Parker Haynes)
Krajina:
Kanada, USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Čtyři teenageři začali studovat ve Střední škole Henryho Roscoa na předměstí New Jersey. Mají plné zuby školního rozhlasu, který chce každého poučovat, jak má žít, a tak si založí vlastní, pirátskou rozhlasovou stanici. Lily, Ray a Robbie se znají a přátelí už odedávna, ale teď přiberou do své rozhlasácké party i Travise. Všichni si vymyslí rozhlasovou přezdívku, aby se nepřišlo na to, kdo doopravdy jsou.
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všetky videá relácií televízie ČT :D online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski