Sledovať Popolvár najväčší na svete online

Prehrajte si Popolvár najväčší na svete online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 108 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Popolvár najväčší na svete
  Sledovať Popolvár najväčší na svete online
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Martin Ťapák
Hrajú:
Marek Ťapák (Prince Radoslav), Zuzana Skopalová (Princess Láskykvet), Jozef Króner (Sablica), Vlado Müller (King Levoslav), Bronislav Križan (King Blahoslav), Vlado Černý (Prince Pravoslav)
Krajina:
Československo, Německo
Rok výroby:
1982
Popis:
Příběh o rytířské cti, potrestaném zlu a něžné lásce.

Klasická slovenská rozprávka o princeznej Lásky kvet, ktorá miluje drahé kamene a napriek otcovmu zákazu tajne navštevuje nebezpečnú Kamennú dolinu. Netuší, že je v nej uväznený hrôzostrašný Zemetras veličizný, ktorý sa kedysi pokúsil zmocniť jej matky. Kráľ by najradšej tvrdohlavú princeznú vydal, a preto ju ponúkne jednému z troch synov svojho priateľa zo susedného kráľovstva - kráľa Levoslava. Najmladším z nich je aj Radko (Marek Ťapák), ktorého prezývajú Popolvár, pretože stále vysedáva na peci. Čo sa v ňom však skutočne skrýva, netuší ani jeho vlastný otec ...
Hodnocenie:
66 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko