Sledovať Pravý rytier online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Pravý rytier
  Sledovať 1431 filmov a 114 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Martin Dolenský
Hrajú:
Lukáš Vaculík, Jaromír Hanzlík, Jiří Korn, Jan Komínek, Lucie Černá, Táňa Pauhofová
Scénár:
Petr Hudský
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2016
Popis:
Vincent, rozvážny a mierumilovný mladík, ktorý rád číta a maľuje, je pravým opakom svojho otca. Ten má ako vyslúžilý a ambiciózny rytier silnú potrebu svojho syna neustále opatrovať a zahŕňať ho dôležitými radami. Dokonca ho sprevádza aj na skusy do sveta. Na ceste sa stretnú s černokňažníkom, vystavia nebezpečenstvu ríšu víl a musia svoju chybu napraviť. A samozrejme oslobodiť aj krásnu princeznú. Nakoniec rytier pochopí, že nie všetko sa dá vyriešiť mečom, a Vincent si uvedomí, že so zlom je nutné bojovať. Láska krásnej princeznej a pol kráľovstva k tomu je potom zákonitou odmenou... Jednu z hlavných postáv stvárnila aj slovenská herečka Táňa Pauhofová.
Hodnocenie:
50 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko