Sledovať
Princ Bajaja
online

Princ Bajaja
  Trailer k filmu Princ Bajaja Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 125 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Český film nakrútený na motívy rozprávok Boženy Němcovej...
Hlavným hrdinom príbehu je mladý princ, ktorý sa po smrti rodičov vydá do sveta. Pri svojom putovaní sa zoznámi s hovoriacim zázračným koňom a zamiluje sa do krásnej princeznej Slavěny. Poslúchne svojho koňa, zaviaže si jedno oko a predstiera, že je nemý. Vstúpi do služieb zámockého záhradníka. Podľa zvukov, ktoré vydáva, ho začnú prezývať Bajaja. Keď sa však objaví drak a žiada princeznú, inak zničí celé kráľovstvo, Bajaja sa oblečie do zbroje a na svojom koni zachráni Slavěnu. Splní však sľub, ktorý dal koňovi a odchádza z miesta boja nepoznaný. To využije podlý Čierny rytier a pod hrozbou si vynúti princezninu prísahu, že to bol on, kto ju zachránil. Ale ako to už v rozprávkach chodí, všetko sa aj tentoraz na dobré obráti...

Hrajú: Ivan Palúch (Bajaja), Magda Vašáryová (Slavena), František Velecký (černý princ), Gustav Opočenský (král), Karel Augusta (kytarista), Jiří Ptáčník (princátko)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1971
Hodnocenie: 60 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 5.8.2022 14:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko