Sledovať Princ Bajaja online

Prehrajte si Princ Bajaja online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Princ Bajaja
  Trailer k filmu Princ Bajaja   Sledovať Princ Bajaja online
Žáner:
Pohádka, Dětem, Rodinný
Réžia:
Antonín Kachlík
Hrajú:
Ivan Palúch (Bajaja), Magda Vašáryová (Slavena), František Velecký (černý princ), Gustav Opočenský (král), Karel Augusta (kytarista), Jiří Ptáčník (princátko)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Český film nakrútený na motívy rozprávok Boženy Němcovej...

Hlavným hrdinom príbehu je mladý princ, ktorý sa po smrti rodičov vydá do sveta. Pri svojom putovaní sa zoznámi s hovoriacim zázračným koňom a zamiluje sa do krásnej princeznej Slavěny. Poslúchne svojho koňa, zaviaže si jedno oko a predstiera, že je nemý. Vstúpi do služieb zámockého záhradníka. Podľa zvukov, ktoré vydáva, ho začnú prezývať Bajaja. Keď sa však objaví drak a žiada princeznú, inak zničí celé kráľovstvo, Bajaja sa oblečie do zbroje a na svojom koni zachráni Slavěnu. Splní však sľub, ktorý dal koňovi a odchádza z miesta boja nepoznaný. To využije podlý Čierny rytier a pod hrozbou si vynúti princezninu prísahu, že to bol on, kto ju zachránil. Ale ako to už v rozprávkach chodí, všetko sa aj tentoraz na dobré obráti...
Hodnocenie:
60 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski