Sledovať Princezna se zlatou hvězdou online

Prehrajte si Princezna se zlatou hvězdou online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Princezna se zlatou hvězdou
  Trailer k filmu Princezna se zlatou hvězdou   Sledovať Princezna se zlatou hvězdou online
Žáner:
Fantasy, Rodinný, Romantický
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Marie Kyselková (princezna Lada), Stanislav Neumann (šéf), Theodor Pištěk (radní), Martin Růžek (král Kazisvet III.), František Smolík (starý král), Josef Vinklář (kuchařka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1959
Popis:
Princezná Lada sa skrýva v myšacom kožúšku pred kráľom Kazisvetom v zámockej kuchyni princa Radovana...

Klasická česká rozprávka, ktorá má všetko, čo má dobrá rozprávka mať: je tu krásna princezná Lada s hviezdou na čele, jej otec - dobrý, ale tak trochu povoľný panovník, zlý kráľ Kazisvet, ktorý vtrhne na hrad a žiada o ruku princeznej Lady. Je tu múdra a dobrá pestúnka, ktorá má pod palcom nielen kráľa, ale poruke má vždy aj dobrú radu. Je tu aj rozprávkový myšasí kožúšok, ktorý skryje princezninu krásu pri úteku z kráľovstva. A je tu aj kráľovstvo princa Radovana s kráľovskou kuchyňou, kde princezná Lada našla azyl medzi kuchármi. Samozrejme, že nechýba ani princ, ktorý sa zaľúbi do krásnej Lady, ktorú zahliadne na zámockom plese a netuší, že práve ona ako pomocníčka umýva riady v jeho kráľovskej kuchyni...
Hodnocenie:
77 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski