Sledovať
Princezna ze mlejna 2
online

Princezna ze mlejna 2
  Trailer   k filmu Princezna ze mlejna 2
Prehrajte si Princezna ze mlejna 2 online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 135 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii: Princezna ze mlejna 2

V dome Jindřicha a Elišky sa usídlila radosť a šťastie. Darilo sa im v práci i v láske, nuž nie div, že sa im čoskoro narodila dcéra Terinka. Lenže pýcha, samoľúbosť a sebectvo kniežaťa im ani naďalej nepraje. Knieža nemohol preniesť cez srdce Eliškino odmietnutie a Žán, hnaný do kúta výčitkami svojho pána, sa mu snaží vyhovieť ešte viac ako inokedy. Tak dlho spolu kuli diabolské plány, až vymysleli ten najdiabolskejší: pošlú Jindřicha do vojny s Turkami, kde dozaista príde o život, čím sa kniežaťovi dvere Eliškinho domu otvoria dokorán. Obaja sa však poriadne prerátali - čertík totiž daruje Jindřichovi čarovnú šatku, ktorá ho ochráni pred akýmkoľvek nebezpečenstvom, vodník mu poradí, že v najväčšej núdzi sa má obrátiť o pomoc k vode a Eliškin holúbok mu vždy donesie správy z domova. Eliška to však ani tak nebude mať doma ľahké - urobiť prácu v mlyne, starať sa o domácnosť i o Terinku a ešte k tomu pravidelne vyrážať dvere s dotieravým kniežaťom - to dá veru poriadne zabrať...

Žáner: Rozprávka
Réžia: Zdeněk Troška
Hrajú: Monika Absolonová (čarodějnice), Yvetta Blanarovičová (ďábel), Petra Bocková (Terinka), Ernesto Čekan (Evil Turk), Andrea Černá (Eliška), Miroslav Fantys (Turkish commandant)
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 61 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 26.12.2023 09:00

Recenzie používateľov:

Pro mě obrovské zklamání. Viděla jsem ji jako malou a pak jsem se několik dní bála. Teď už bych to brala asi jinak, že jo, ale ve chvíli, kdy byl Jinřich uvězněný ve voze a málem uhořel, byla jsem hrozně zklamaná a vystrašená.
60% Katy86
Jednička se mi líbila. Mám rád klasický pohádky, kde je nejdřív všechno dobrý, pak se to na chvilku pokazí, a pak se to zas napraví, popř. chvíli tak, a chvíli jinak. Tady je děj negativní od začátku do konce a to už není pohádka, ale film ze života.
Naposledy upraveno 24.04.15 20:34:48 uživatelem ZaF
30% ZaF
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina