Sledovať Restaurace U prince online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 106 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Restaurace U prince
  Trailer k filmu Restaurace U prince   Sledovať 1352 filmov a 106 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Jaroslav Hanuš
Hrajú:
Kateřina Janečková, Matěj Hádek, Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Václav Vydra, Petr Nárožný
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Veselá pohádka o tom, jak se do sebe zamilují dva mladí lidé, kteří se původně nechtěli vlastně ani poznat. Klasické téma hledání nejen lásky, ale také životního štěstí, je zajímavé svým moderním pojetím a zcela současnými dialogy, které jsou dnešním dětem velmi blízké. Princezna Róza a princ Filip II. mají mít svatbu kvůli vyšším státnickým zájmům svých otců, aniž se kdy před tím viděli. Róza je jemná dívka, která přesto, že ji otec nutí šermovat a střílet, má nejraději hru na příčnou flétnu. Filip II. zase nemá vůbec zájem o panování, ale nesmírně rád chodí, samozřejmě že tajně, vařit obyčejná hospodská jídla do místního hostince. A to je místo, kde se zcela náhodou setkají.
Hodnocenie:
71 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko