Scoob!

Sledovať
Scoob!
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Film vás zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a konečně uvidíte, jak s mladými detektivy Fredem, Velmou a Daphne, založili dnes již legendární srandabandu Záhady s.r.o. Po stovkách vyřešených případů musí teď ale Scooby a jeho parta přijít na kloub nejprekérnější záhadě všech dob. Zločin totiž nikdy nespí a svět má brzy zakusit zlobu přízračného bájného psa Kerbera. Začíná napínavý závod s časem! Psapokalypsa je na spadnutí a prima parta brzy zjisťuje, že pravým klíčem k záhadě může být právě Scooby.

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Horor, Komédia, Mysteriózny, Rodinný
Réžia: Tony Cervone
Hrajú: Will Forte (Shaggy Rogers), Mark Wahlberg (Blue Falcon), Jason Isaacs (Dick Dastardly), Gina Rodriguez (Velma Dinkley), Zac Efron (Fred Jones), Amanda Seyfriedová (Daphne Blake)
Scénár: Matt Lieberman, Adam Sztykiel, Jack Donaldson
Krajina: USA, Kanada
Rok výroby: 2020
Hodnocenie: 57 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko