Sledovať Scooby-Doo! and the Beach Beastie online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Scooby-Doo! and the Beach Beastie
  Sledovať 1447 filmov a 114 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Komedie, Mysteriózní
Réžia:
Victor Cook
Hrajú:
Mindy Cohnová (Velma Dinkley), Grey DeLisleová (Daphne Blake), David Kaye (Grafton Brownstone), Matthew Lillard (Shaggy Rogers), Daran Norris (Kurt), Melissa Rauch (Kiki Brownstone)
Scénár:
Candie Langdale, Douglas Langdale
Rok výroby:
2015
Popis:
Vodní monstrum ohrožuje hotel strýčka Daphne Sandyho na Floridě. Čtyři přátelé, Daphne, Velma, Shaggy a Fred, který si jede léčit pocuchané nervy z fobie ze sítí, se snaží přijít záhadě na kloub. Na první pohled se zdá, že prospěch z toho má majitel sousedního hotelu. Do toho se pes Scooby zakouká do pohledné fenky. Jak tohle dopadne a co za tím vším vězí?
Hodnocenie:
69 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko