Sledovať Sebechlebskí hudci online

Prehrajte si Sebechlebskí hudci online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sebechlebskí hudci
  Trailer k filmu Sebechlebskí hudci   Sledovať Sebechlebskí hudci online
Žáner:
Dobrodružný, Komedie, Pohádka
Réžia:
Josef Zacher
Hrajú:
Pavel Trávníček (Peter), Stano Dančiak (harmonikář Jakub), Helmut Förnbacher, Jan Gec, Brigita Hausnerová (Katka), Štefan Janči
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1975
Popis:
V roku 1975 nakrútil režisér Jozef Zachar film Sebechlebskí hudci, ktorého predchádzali filmy ako Zmluva s diablom, Očovské pastorále, Rekviem za rytierov, či televízne filmy Neprebudený, Zaprášené histórie alebo Bičianka z doliny. Film Sebechlebskí hudci rozpráva dobrodružný príbeh z obdobia tureckých výpadov do strednej Európy, odohrávajúci sa v pol. 17. storočia. Je to ľudová povesť o dobrodružnej ceste troch sebechlebských hudcov, ktorí sa vybrali vyslobodiť krásnu pani Dóciovú - ženu miestneho kapitána - z háremu tureckého sultána Husseina v Istanbule.
Hodnocenie:
64 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski