Sen o krásné panně

Sen o krásné panně
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii: Sen o krásné panně

Do nejtemnější věže království byl ukryt obraz krásné panny. Objevil jej mladý princ a rozhodl se hledat svou krásnou pannu v širém světě. Jeho vysněná Mahulena skutečně žije a již dávno se jí o princi zdá. Princ musí překonat intriky zlé Macechy a také splnit tři přání, které Mahulena vymyslela, aby se zbavila nápadníků...

Žáner: Rozprávka
Réžia: Ludvík Ráža
Scénár: Božena Šimková
Rok výroby: 1994
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: ČT1

Recenzie používateľov:

Pohádka sen o krásné panně běžela v televizi když jsem byla malá. Jedna z pohádek, kterou jsem v neděli kolem jedné hodiny ráda sledovala. Pohádka vypráví o mladém princi, který se zamiloval do obrazu a představy krásné panny. Nemilé zjištění bylo, když zjistil že mu král a královna lhali a zjistil, že krásná panna na obraze je jeho mrtvá matka. Smutné, ale prince to neodradilo a vypravil se do světa heledat svoji krásnou pannu. Zatímco princ s přítelem bloudí někde po skalách, královna touží po moci a po trůnu. Je schopná naslibovat hory doly princovýmu příteli za to, když se prince zbaví na dobro. Ten (Ondřej Pavelka) prince srazí ze skály do propasti a v domění že je mrtev, se vrací sdělit novinu zpět královně a králi. prince zatím najdou Mahuleniny bratři a postarají se o něj. Princ se uzdraví a ihned se zamiluje do princezny Mahuleny, která se o něj zatím s láskou starala. Čekají ho tři úkoly aby si princeznu zasloužil a pak se s ní vrací domů na zámek za králem, aby mu představil svojí nevěstu a viděl, že je v pořádku.
80% Kikynka
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina