Shrek

Sledovať
Shrek
online

Prehrajte si Shrek online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 118 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.39 € mesačne.

Informácie o relácii

Kde bolo, tam bolo, v jednom ďalekom močiari žil zelený obor menom Shrek, ktorého drahocenná samota bola náhle otrasená inváziou otravných rozprávkových postavičiek. V jeho jedle sú myši, v jeho posteli veľký zlý vlk, v dome a v jeho okolí tri prasiatka a ďalší, všetci vyhostení zo svojho kráľovstva zlým lordom Farquaadom. Odhodlaný zachrániť ich domov (nehovoriac o svojom) Shrek uzavrie dohodu s Farquaadom a vydá sa zachrániť z pazúrov zlého draka krásnu princeznú Fionu, aby sa stala Farquaadovou nevestou. Na svojej výprave je sprevádzaný vtipkujúcim somárom, ktorý by pre Shreka urobil všetko, ale ktorý v žiadnom prípade nestíchne. Záchrana princeznej sa zdá byť ten najmenší problém, keď je odhalené temné tajomstvo, ktoré ukrývala...

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komédia, Rozprávka, Rodinný
Réžia: Andrew Adamson, Vicky Jenson
Hrajú: Mike Myers (Shrek), Eddie Murphy (Donkey), Cameron Diazová (Princess Fiona), John Lithgow (Lord Farquaad), Vincent Cassel (Monsieur Hood), Peter Dennis (Ogre Hunter)
Scénár: William Steig, Ted Elliott, Terry Rossio
Krajina: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 80 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko