Sledovať Simpsonovci online

Prehrajte si Simpsonovci online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 114 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.
Simpsonovci
  Sledovať Simpsonovci online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Animovaný, Komédia, Rodinný, Sitcom
Réžia:
Mark Kirkland, Matthew Nastuk
Hrajú:
Dan Castellaneta (Barney), Julie Kavnerová (Marge Simpsonová), Nancy Cartwrightová (Bart Simpsonová), Yeardley Smithová (Lisa Simpsonová), Hank Azaria (Lou), Ed Roboto (Hibbert)
Scénár:
Matt Groening, James L. Brooks, Sam Simon, Donick Cary
Krajina:
USA
Rok výroby:
1998-2016
Popis:
Americký komediálny seriál pre celú rodinu, ktorý je satirickou paródiou na život americkej strednej vrstvy. Epizódy zo života rodinky Simpsonovcov - Homer, Marge, Barta, Lisy a Maggie sú zasadené do fiktívneho mestečka Springfield a zosmiešňujú mnoho ľudských vlastností, americkú kultúru, spoločnosť ako takú a aj samotnú televíziu.
Hodnocenie:
87 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko