Simpsonovci

Sledovať
Simpsonovci
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Americký komediálny seriál pre celú rodinu, ktorý je satirickou paródiou na život americkej strednej vrstvy. Epizódy zo života rodinky Simpsonovcov - Homer, Marge, Barta, Lisy a Maggie sú zasadené do fiktívneho mestečka Springfield a zosmiešňujú mnoho ľudských vlastností, americkú kultúru, spoločnosť ako takú a aj samotnú televíziu.

Žáner: Animovaný, Komédia, Sitcom
Réžia: Matthew Nastuk
Hrajú: Dan Castellaneta (Homer Simpson / Sideshow Mel / Krusty the Clown /), Julie Kavnerová (Marge Simpson), Nancy Cartwrightová (Bart Simpson / Todd Flanders / Rod Flanders / Nels), Yeardley Smithová (Lisa Simpson), Hank Azaria (Moe Syzlak / Chief Wiggum), Ed Roboto (Ned Flanders / Dr. Hibbert / Scratchy / Dr. Monroe)
Scénár: Matt Groening, James L. Brooks, Sam Simon, J. Stewart Burns
Krajina: USA
Rok výroby: 1989-2019
Hodnocenie: 86 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko