Sledovať Šípová Ruženka online

Prehrajte si Šípová Ruženka online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Šípová Ruženka
  Sledovať Šípová Ruženka online
Žáner:
Pohádka, Dětem
Réžia:
Stanislav Párnický
Hrajú:
Dana Dinková (Růženka), Jozef Adamovič (Král Leopold), Judy Winterová (Královna), Gedeon Burkhard (Princ Viliam), Karel Heřmánek (Ministr), Milena Dvorská (Mária)
Krajina:
Československo, Německo
Rok výroby:
1990
Popis:
Na hrade kráľa Leopolda sa narodí princezna, ktorá dostane podľa obľúbených kvetín kráľovských manželov meno Ruženka. Nasleduje obrovská sláva a kráľ vyšle poslov s darmi pre dvanásť víl - sudičiek, aby dali princeznej do vienka tú najkrajšiu budúcnosť. Trinástu vílu však zabudne pozvať... Na slávnosť prichádza aj susedný kráľ Filip s princom Viliamom, ktorého s práve narodenou princeznou zasnúbili. Víly prisudzujú princeznej najlepšie vlastnosti, tá dvanásta prinesie ružový púčik ako symbol lásky, ale v tom okamihu sa objaví nepozvaná sudička s temnou veštbou: Ruženka sa za princa Viliama nevydá, pretože sa v 15-tich rokoch na vretene pichne do prsta a umrie. Dvanásta víla už môže kliatbu iba zmierniť - dievča nezomrie, ale zaspí na sto rokov. Kráľ dá preto zničiť všetky kolovrátky, ktoré nájdu na zámku. Avšak do veže, kde ukrýva trinásta víla svoj kolovrat, sa nikto z hľadajúcich nedostane...
Hodnocenie:
67 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski