Sledovať Tretí princ online

Prehrajte si Tretí princ online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Tretí princ
  Trailer k filmu Tretí princ   Sledovať Tretí princ online
Žáner:
Fantasy, Rodinný, Romantický
Réžia:
Antonín Moskalyk
Hrajú:
Libuše Šafránková (princezna Milena / princezna z Diamantových hor), Pavel Trávníček (princ Jaromír / princ Jaroslav), Luděk Munzar (král), Jana Hlaváčová (královna), Jiří Bartoška (princ Jindřich), Ota Sklenčka (sluha)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Pohádka o věrné bratrské lásce, o odvaze a bystrosti, která po mnoha útrapách vítězí nad silami zla.

Princ Jindřich odišiel do sveta, aby získal nevestu, a už sa nevrátil kráľovskí rodičia tú stratu ťažko niesli. Po čase kráľovná vďaka kúzlu porodila dvoch synov, dvojčatá Jaromíra a Jaroslava. Keď princovia dospejú, postupne sa vyberú na dobrodružnú cestu, aby vyslobodili staršieho brata, princa Jindřicha zo zakliatia a priviezli krásnu tajomnú princeznú, do ktorej sa princ Jaromír zamiloval, keď objavil jej obraz ukrytý na zámku. Je to obraz toho istého dievčaťa, kvôli ktorému kedysi odišiel aj Jindřich. Nájde najmladší Jaroslav oboch bratov a podarí sa mu ich vyslobodiť?
Hodnocenie:
71 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski