Sledovať Velká země malých online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Velká země malých
  Sledovať 1414 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Fantasy, Pohádka, Dětem, Rodinný
Réžia:
Vojtěch Jasný
Hrajú:
Karen Elkinová (Jenny), Michael Blouin (David), Michael J. Anderson (Fritz / král), Ken Roberts (Flannigan / Munch), Rodrigue Tremblay (Mimmick), Lorraine Desmarais (Linda / La reine)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
1987
Popis:
Země, kde nezáleží na tom, jak velcí jste, ale jen na tom, jak velký je váš sen.

Země, kde nezáleží na tom, jak velcí jste, ale jen na tom, jak velký je váš sen. Dvě děti cestují s neviditelným stvořením Fritzem duhou do Veliké země Malých, kde potkají pár opravdu zvláštních osobností a dostanou se do spousty průšvihů. Příběh plný humoru, speciálních efektů a magických setkání.
Hodnocenie:
51 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Anglicky Anglicky   Poľsko Poľsko