Sledovať Viking Vicky online

Prehrajte si Viking Vicky online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 107 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Viking Vicky
  Sledovať Viking Vicky online
Žáner:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Réžia:
Éric Cazes
Hrajú:
Timur Bartels (Gunnar), Arianne Borbachová (Ylva), Vincent Borko (Borko), Peter Callan (Halvar), Paul Davies (Urobe / Tjure), Tom Deininger (Faxe)
Krajina:
Francie, Austrálie
Rok výroby:
2013-2014
Popis:
Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nejnovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
Jojko Jojko Archív a všetky videá relácií televízie Jojko online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski