Sledovať Z pekla štěstí online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Z pekla štěstí
  Trailer k filmu Z pekla štěstí   Sledovať 1239 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka, Dětem
Réžia:
Zdeněk Troška
Hrajú:
Ivo Theimer (Hnipírek), Karel Liebl (Valihrach), Daniel Hůlka (Brambas), Rudolf Kubík (Mladý čert), Václav Vydra (Starý čert), Lukáš Vaculík (Kujbaba)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1999
Popis:
Keď sa Honza zamiloval do krásnej, skromnej a pracovitej Markétky, netušil, aké zákernosti im pripravila jej zlá nevlastná sestra Dora, ktorá je sama do Honzu zamilovaná. Keď však Honza jej lásku odmietne, nahnevaná Dora vyženie Markétku z domu a na Honzu zavolá kráľovských posluhovačov. Od tejto chvíle musia obaja zamilovaní za svoju lásku bojovať a postupne prekonať všetky prekážky, ktoré stoja v ceste ich šťastiu. A nie je to iba drak Bucifal, ale tiež ješitný kráľ Brambas, ktorého si zahral český zlatý slávik Daniel Hulka...
Hodnocenie:
55 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski