Sledovať
Želvy Ninja
online

Želvy Ninja
  Trailer k filmu Želvy Ninja Trailer
Prehrajte si Želvy Ninja online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 138 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 0.10 € mesačne.

Informácie o relácii

Samotní čtyři hrdinové v krunýřích jsou profilováni ne jako nebojácní bojovníci, ale spíš coby kluci, kteří postupně poznávají svět kolem sebe a učí se zdokonalovat své schopnosti. April O'Neilová tentokrát není dospělá reportérka, ale v souladu s omlazením hlavních postav se z ní stala šestnáctiletá holka, která se náhodou s želváky skamarádila a díky výcviku pod vedením mistra Třísky často hrdinům výrazně pomáhá. V různě pozměněné podobě se objevují také tradiční záporáci v čele s Trhačem a mimozemským padouchem Krangem. Seriál se díky svěžímu zpracování stal hitem a úspěšně přetavil klasický koncept do moderního díla pro novou generaci televizních diváků.

Hrajú: Sean Astin (Raphael), Greg Cipes (Michaelangelo), Rob Paulsen (Donatello), Richard Green (Shredder), Mae Whitmanová (April O'Neil), Hoon Lee (Master Splinter)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012-2015
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: Nicktoons

Zoznam epizód

Séria 1:
vysielané 26.5. (4) Nový přítel, starý nepřítel - sledovať
vysielané 26.5. (5) Prý se jmenuje Baxter Stockman - sledovať
vysielané 27.5. (6) Donatellův Kovohlav - sledovať
vysielané 27.5. (7) Opičí mozek - sledovať
vysielané 30.5. (8) Nepodceňujte Zevra - sledovať
vysielané 30.5. (9) Železná rukavice - sledovať
vysielané 31.5. (10) Panika v Kanálech - sledovať
vysielané 31.5. (11) Myšouni Útočí - sledovať
vysielané 2.6. (14) Já, příšera - sledovať
Séria 3:
vysielané 28.5. (21) Útok Mega Trhače! - sledovať
vysielané 28.5. (22) Plíživá zkáza - sledovať
vysielané 29.5. (23) Čtyřnásobná past - sledovať
vysielané 29.5. (24) Dinosaurus ve stokách! - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська