Sledovať Ztracený princ online

Prehrajte si Ztracený princ online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Ztracený princ
  Sledovať Ztracený princ online
Žáner:
Dobrodružný, Pohádka
Réžia:
Václav Křístek
Hrajú:
Petr Štěpán (Plavák), Marián Geišberg (Král Artur), Vladimír Marek (Regent), Lenka Vlasáková (Komorná Salome), Barbora Mudrová (Princezna Aurora), Anezka Pohorská (Princezna Aurora (hlas))
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Kam zmizel princ Rujan? Jel zabít draka? Ale kde je ten drak? Vojenský veterán Plavák s pomocí trpaslíka Trpaje a princezny Aurory vyluští ještě víc.

Pohádka o vítězství lásky a dobra, ale i o zmoudření a zralých rozhodnutích, ke kterým následníci vládnoucích dynastií v novém postavení dospějí. Princ Rujan z království Arkádie zabije draka, kterému měla být obětována princezna z knížectví Akvitánského. Můžeme mít tedy radost z toho, že dobro opět zvítězilo, ale tak snadné to nebude. Jsme totiž na samém začátku příběhu, ve kterém zlo bude mít chvílemi navrch a křivdy z minula se v nové generaci přihlásí o slovo. Stará známá pravda o tom, že každý zlý skutek se později vymstí, se promítá do osudu všech pohádkových hrdinů.
Hodnocenie:
57 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski