Dokument
Dějiny světa

Dokument Dějiny světa
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Cestování po zeměkouli v čase i prostoru. Tento seriál nás seznámí s klíčovými momenty a mezníky sedmi tisíciletí dějin lidské civilizace. Prostřednictvím příběhů o lidech, civilizacích, kulturách, o úspěších a prohrách, jakož i neustálých změnách můžeme nahlédnout do kroniky událostí dávno zaniklých světů.

Originálny názov:

A History of the World

Hrajú: Terry Deary (sám sebou - Presenter), Sheila Hancocková (Ona-konferenciérka), Adam Hart-Davis (sám sebou - Presenter), Mark Horton (sám sebou - Presenter), Stuart Maconie (sám sebou - Presenter), Jem Stansfield (sám sebou - Presenter)
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 70 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська