Dokument Mladí srdcem

Sledovať
Mladí srdcem
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Skupina amatérskych hudobníkov vo veku od 75 až do 93 rokov oslňuje svojou jedinečnou šou všade, kam sa v rámci svojho turné vydá. Strhujúce nadšenie ľudí, ktorí sa dokážu tešiť zo života za každých okolností aj napriek ťažkostiam, ktoré so sebou prináša ich vek, dokáže dojať i inšpirovať aj o generácie mladšie publikum, rovnako, ako ich svojské...

Žáner: Dokument, Dráma
Réžia: Stephen Walker
Hrajú: Jim Armenti (on - kapela pěveckého souboru), William E. Arnold Jr. (on - kapela pěveckého souboru), Joe Benoit (on - člen pěveckého souboru), Helen Boston (ona - člen pěveckého souboru), Louise Canady (ona - členka pěveckého souboru), Bob Cilman (on - ředitel pěveckého souboru)
Krajina: Veľká Británia
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 79 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko