Sledovať
Plastické operácie: Znetvorení prírodou
online

Dokument Plastické operácie: Znetvorení prírodou
Sledujte Plastické operácie: Znetvorení prírodou online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 139 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 100 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!

Informácie o relácii

Inspirativní pořad, jež sleduje plastické chirurgy Dr. Dubrowa a Dr. Nassifa na jejich cestě po Americe, kde se setkávají s pacienty, kteří se narodili s deformací nebo si prošli nějakým životním traumatem. V každém díle se seznámí s pacienty, poznají jejich příběh, jejich bolest a pokusí se vyhodnotit jejich situaci před tím, než je pozvou do LA, aby se jim pokusili pomoci a navrátit je zpět do normálního života. Tento emotivní pořad poukazuje na to, jak pomocná může být plastická chirurgie těm, kteří si prošli rakovinou, byli zasaženi bleskem či zažili jiné životní trauma, jež je tragicky poznamenalo.

Žáner: Reality TV
Hrajú: Terry J. Dubrow (on sám), Paul Nassif (on sám)
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 75 %
Vysielané na: JOJ

Zoznam epizód

vysielané 2.6. (7) Plastické operácie: Znetvorení prírodou - sledovať
vysielané 7.6. (8) Plastické operácie: Znetvorení prírodou - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська