Sledovať Podivuhodné přírodní úkazy online

Sledujte Podivuhodné přírodní úkazy online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 103 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Dokument Podivuhodné přírodní úkazy
  Sledovať Podivuhodné přírodní úkazy online
Žáner:
Dokument, Přírodní svět
Réžia:
Louise Turner
Hrajú:
Chris Packham (sám sebou - Presenter)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2012-2013
Popis:
Už jste ráno vstali a našli v ulici nejen všechny stromy a keře omotané hustými pavučinami, ale dokonce i své auto? Už jste viděli parazita, který rybě vysál celý jazyk a potom jej sám nahradil? A co bouři, která uvězní všechno mocnou vrstvou ledu? Nebo prachovou bouři, jež pokryje město rudou tmou? Záplavu myší biblických rozměrů? Hejno sarančí o velikosti Moravy? Sebevraždu více než 200 velryb? Ptáky, kteří uprostřed noci padají mrtví z nebe? Spadl vám někdy na auto půlmetrový blok ledu? Věříte, že se může najednou v zemi otevřít díra, která pohltí činžovní dům? A to není zdaleka všechno, podívejte se sami.
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všetky videá relácií televízie ČT2 online

Zoznam epizód

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski