Dokument
Ve sklepě

Dokument Ve sklepě
  Trailer k filmu Ve sklepě Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

V podzemí rakúskej duše.
Provokatívna filmová esej vplyvného rakúskeho režiséra Ulricha Seidla je štylizovaným náhľadom do privátnej sféry niekoľkých Rakúšanov, ktorí sa vo vnútri starostlivo udržiavaných pivníc venujú svojim bizarným potrebám, koníčkom, vášňam a obsesiám. V precízne komponovaných symetrických záberoch sa tu stretávajú lacné mužské fóriky a drahý nábytok, dychovka a operné árie, biče a bábiky, sexualita a sadismus, nacistické relikvie a fitness. Vo svojich typických „živých obrazoch“ Seidl skúma „podzemné“ rakúske duše.

Originálny názov:

In the Basement

Žáner: Dokument
Réžia: Ulrich Seidl
Hrajú: Fritz Lang (on sám), Alfreda Klebinger (ona sama), Manfred Ellinger (on sám), Inge Ellinger (ona sama), Josef Ochs (on sám), Alessa Duchek (ona sama)
Krajina: Rakúsko, Nemecko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: Film Europe +
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська